BEXZ-logoboekje-GVD.png
Visie x Missie

BEXzeker werkt met een team van gedreven verzekerings- en financiële coaches die u niet zomaar een verzekeringscontract trachten te verkopen. De klant komt bij ons steeds op de eerste plaats, wat betekent dat wij iedereen een tailormade oplossing aanbieden. Onze ongeëvenaarde aanpak onderscheidt ons van de rest, en dat merkt u vanaf het allereerste gesprek.

Bij BEXzeker hebben we aandacht voor uw unieke wensen en behoeftes. Samen met u willen we een duurzame relatie opbouwen waarin vertrouwen een grote rol speelt.

 

We bieden een full-service aan, waar verzekeringen centraal staan, met daarnaast een gespecialiseerde dienstverlening voor kredieten en leasing.

Samen met een aantal strategische partners, gaan we steeds op zoek naar innoverende manieren en technieken om de samenwerking met onze klanten aangenaam en vlot te laten verlopen: de nieuwste IT-toepassingen, oplossingen op maat, online tools …

Zo garandeert BEXzeker u tevredenheid. Daar mag u zeker van zijn!

infographic_NEW.png
 
Ons team
1.jpg
Wilfried Bex 

Zaakvoerder

013 46 07 30

wilfried@bexzeker.be

2.jpg
Jochen Bex

Zaakvoerder & verantwoordelijke

productie

011 70 56 53 

jochen@bexzeker.be

3.jpg
Dorien Bex

Zaakvoerster & verantwoordelijke interne werking

011 70 56 50

dorien@bexzeker.be

4.jpg
Jiska Vandermeulen

Beheer & opvolging van uw verzekeringsportefeuille 

013 46 07 34

jiska@bexzeker.be

7.jpg
Ilse Neuts

Schade experte: beheer & opvolging 

013 46 07 32

ilse@bexzeker.be

9.jpg
Anja Vanhove

Schade experte: beheer & opvolging 

013 46 07 33

anja@bexzeker.be

5.jpg
Nathalie Everaerts

Beheer & opvolging van uw verzekeringsportefeuille 

011 70 56 52

nathalie@bexzeker.be

Meer info nodig?
Neem contact met ons op, wij helpen u graag verder!